Poziv na dostavu radova za novi broj časopisa Ethnologica Dalmatica

Uredništvo znanstveno-stručnog časopisa Ethnologica Dalmatica poziva autore/ice na dostavu radova za objavu u 31. broju časopisa koji se planira objaviti u prosincu 2024. godine.

Radovi za ovaj broj časopisa trebaju pristići najkasnije do 1. rujna 2024. godine, a predaju se isključivo u elektroničkom obliku.

Iste molimo slati na adresu elektroničke pošte Uredništva: info@etnografski-muzej-split.hr

Časopis Ethnologica Dalmatica objavljuje Etnografski muzej Split i izlazi jednom godišnje. Časopis pokriva široki spektar različitih tema u području etnografije, etnologije i kulturne antropologije, muzeologije, kulturne povijesti i srodnih znanosti. Svi prispjeli radovi prolaze dvostruko slijepi recenzijski postupak. Pri pisanju i oblikovanju radova potrebno je pridržavati se Uputa za autore kako bi se olakšala priprema časopisa i brže objavljivanje.